Hastanemizde Mesai Dışı Poliklinik Hizmeti Başlamıştır
01 Mart 2022


     Hastanemiz 03.11.2021 tarihinden itibaren vatandaşlarımızın randevu talebi ve daha iyi hizmet sunmak amacıyla ek mesai uygulaması başlatmıştır.

mesai dışı.jpg

    Doğu Anadolu Bölgesinde yaklaşık 3 milyon hastaya hizmet veren SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi, randevu talebi yoğun olan branşlar için haftanın iki günü ek mesai uygulaması başlattı. Hastane, salı ve perşembe günlerinde Göğüs, Göz, Kulak Burun Boğaz (KBB), Dâhiliye, Çocuk, Çocuk Yan Dallar (Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroloji, Üroloji),  Psikiyatri, Gastroenteroloji, Romatoloji ve Ortopedi branşlarında saat 17.00 - 20.00 arasında ek poliklinik hizmeti vermeye başladı.

   Konuya ilişkin konuşan Hastane Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Kamil Yavuzer, vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek için yeni çalışmalara imza attıklarını belirtti. Başhekim Yavuzer, “Pandemi nedeniyle uzunca bir süredir hem esnek mesai hem de vaka sayısının yüksek olması hasebiyle poliklinik sayımız azdı. Şu an poliklinikleri açmış olmamıza rağmen çok ciddi oranda randevu talepleri gelmektedir. Bizler de bu randevu talepleri karşılamak adına hastanemizde ek mesai uygulamasına geçtik. Bu uygulamayla randevu alınamayan Göğüs, Göz, Kulak Burun Boğaz (KBB), Dâhiliye, Çocuk, Çocuk Yan Dallar (Cerrahi, Kardiyoloji, Nöroloji, Üroloji),  Psikiyatri, Gastroenteroloji, Romatoloji ve Ortopedi gibi branşlarda ek mesai vermeye başladık. Mesai dışında da hastanemize başvurulabilmesini sağlayabilmemiz için haftanın iki günü saat 17.00 20.00 arasında hastanemizde polikliniklerimiz açık olacak. Vatandaşlarımız MHRS üzerinden randevu alarak hastanemize başvuruda bulunabilirler” dedi.

    Randevu almak isteyen hastalarımız ALO 182 hattını arayarak hastanemizden randevu alabilirler. Randevu almak için aşağıdaki resme tıklayın...
mhrs.jpg


  • ek-mesaii-1jpg.jpg
  • ek-mesaii-2jpg.jpg
  • ek-mesaii-3jpg.jpg
  • ek-mesaii-4jpg.jpg