Başhekim Doç. Dr. Mehmet PARLAK , Çiçeklerini ‘’Sevgi Evlerine Hediye Etti.’’
16 Mart 2020

   SBÜ.Van Eğitim Araştırma Hastanesi  Yeni Başhekimi  Doç. Dr. Mehmet PARLAK ,dostlarından ve çevresi tarafından  kendisine gelen ‘’Yeni Göreviniz Hayırlı olsun.’’,’’Yeni Görevinizde Başarılar Dileriz.’’,‘’Görevinizi Tebrik Ederiz. ‘’gibi tebrik ve iyi niyet mesajları içeren çiçeklerini  ‘’Sevgi Evlerine’’ Hediye Etti.

   Başhekim PARLAK , çiçeklerin odasında durmalarının ötesinde  daha da anlamlı olmasını istedi. ‘’Hediyeyi Hediye  Etmek Sünnettir.’’ Diyerek çiçeklerini gidebileceği en güzel çiçek bahçesine gönderdi. Çiçeklerin sadece suyla değil sevgiyle büyümesi gerektiğine inandığını ifade eden Başhekim PARLAK ,çiçeklerine kendisinden  daha iyi bakacağına inandığı ,Sevgi Evleri Sitesinde yaşayan evlatlarına hediye etmek istediğini  dile getirdi. Başhekim PARLAK , kendisine gelen çiçeklere mutlu olduğunu ve  sevenlerine nezaketlerinden ötürü de ayrıca  teşekkür ettiğini dile getirdi.

   Başhekim PARLAK,  iş yoğunluğu nedeniyle hastane Sosyal  Hizmetler Uzmanı  Nejvan ARSLAN ve İletişim Sorumlusu Gülistan ELMAS’ ı çiçekleri teslim etmek  ve  ‘’Sevgi kokan evlatlarıma selamlarımı iletin.’’mesajını iletmek  üzere görevlendirdi.

   Sevgi Evleri Bahçesinde çiçeklerin çocuklarla buluşması gerçekleşti.Çiçekleri çok sevdiklerini ifade eden çocuklar,hediye edilen çiçekleri  odalarına ve evlerinin en güzel köşelerine koyacaklarını ifade ettiler.Son olarak  çocuklarda  Başhekim PARLAK’ a  bu güzel çiçekleri hediye ettiği için teşekkürlerini beyan ettiler. 

  • DSC_3487.JPG
  • DSC_3476.JPG